Music

Happy Bierthday Mitch Lucker

20. října 2014 v 18:01 | Shia Yamanake
Dnes by tato legenda měla narozeniny. Dnes by měl Mitch Lucker narozeniny, dnes by mu bylo překrásných 30 let a stále by byl neuvěřitelnou inspirací pro spoustu lidí. Kéž by tu byl stále s námi, kéž by jeho naprosto osobnost dávala rady do života. Ale to si můžeme říkat do nekonečna, ale on tu stejně nebude. Tato naprosto úžasná osoba tu nebude.

Jeho smrt zasáhla spoustu jejich fanoušků a i když Suicide Silence stále pokračuje bez něj, už to není to, co to bývalo. Není to Suicide Silence, která začínala nabírat slávu, není to už kapela, která měla naprosto úžasného a inspirativního zpěváka, který zachránil životy...

Mitch Lucker zemřel 1.11.2012 v Kalifornské nemocnici (v Huntington Beach) po velice veselé projížďce na jeho milované motorce. Měla to být něco jako Halloweenská projížďka, která skončila neuvěřitelně tragicky. Dokonce ani já jsem to nenesla moc dobře a to mě nezlomí jen tak něco.

Mitch Lucker znamenal pro lidi strašně moc, stále znamená a je nyní legendou. A co se říká o legendách? Legendy nikdy neumírají. A tím byl a je právě Mitch Lucker, který tento svět už opustil. Proto mu chci popřát krásné nerozeniny i kdyžvím, že se to nedozví. Máme to všichni strašně moc rádi a vždy pro nás bude legenda.

Musíme vzít na vědomí, že Mitch Lucker měl i rodinu, krásnou dceru a manželku. I když je pravda, že malá dcerka je sice potomek tohoto hrdiny, ale nikdo nenahradí tu osobu, kterou byl sám Mitch. R.I.P. Mitch Lucker. Vždy v našich srdcích, vzpomínáme na tebe....

Den, kdy jsem propadla fanatismu.

18. října 2014 v 17:48 | Shia Yamanake
Já bych si mohla vybírat ze stovky dnů, které bych chtěla více než změnit, ale samozřejmě to nejde. Tak jsem si na sobotní povídání, které se spíše řadí k hudbě, vybrala den, kdy jsem propadla fanatismu.

Pavilions - Kapela, kterou stojí za to slyšet.

16. října 2014 v 19:22 | Shia Yamanake

PAVILIONS

Post Hardcore/ Alternativní Rock
United Kingdom/ Velká Británie

Black Veil Brides IV.

12. září 2014 v 15:41 | Shia Yamanake
 
 

Reklama