Chce to Happy Pills.

27. prosince 2014 v 10:57 | Shia Yamanake |  Daily Life
Vánoce jsou pomalu za námi a všichni si užívají svých Ježíšků, kterých měli až nad hlavu. Ať už to jsou potřebné a praktické věci nebo jenom malé a pěkné přání, které jste prozradili, pořád jste dostali něco, co jste potřebovali. Až na mě.


Všichni říkají, jak jsou Vánoce svátky klidu a splněných přání. Všichni říkají, jak jsou na Vánoce šťastní, že jsou s rodinou a jsou zasee pohromadě. Na balkónech svých bytů a baráků mají milion světel, aby dodrželi jakousi tradici a to sami někteří ani neví, proč ty světélka vznikla. Měli by se poučit.
Všechno to začíná narozením Ježíše Krista, který podle Bible Svaté přinesl do světa lásku. Lásku a mír do všech rodin a osamělých koutů samotného světa ba ne Vesmíru. A lidé jako symbol začali zapalovat svíčky, protože měli za to, že jim malý Ježíš donese lásky ješt víc. No nějak tak mi to bylo povězeno.

Moje máma na okno dala tak akorát svícen, jeden je dokonce židovský, což se do naší atheistické rodiny nehodí. Vždyť mi ani neumíme za deset let mít pěkné a klidné Vánoce. Vždycky je tam nějaký "podraz" z tátovy strany a táta začne "vyhrožovat" (všimněte si uvozovek) mojí mámě, že jí pomocí nějakého "řízení" nechá "vyhodit" z práce. (Všímáte si těch uvozovek?) Nebo taky, že táta "pokazil" ba ne "zničil" desáté Vánoce. Nebo máma chce mít klidné Vánoce a já see k ní musím chovat jako k andělovi ba ne k bohovi. (Tam uvozovky nejsou, jestli jste si všimli). Bolí to.

Už nějakou dobu se necítím, tak jak bych se měla na Vánoe cítit. A víte proč? Jsem ještě dítě a každé dítě má být na Vánoce šťastné. Ale ono ne, já prostě nemůžu mít ani po deseti letech překrásné Vánoce, klidné a příjemné. Ani za boha.
Chce to Happy Pills.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MissNothing MissNothing | 7. ledna 2015 v 19:06 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama