Cestou ke snům.

6. listopadu 2014 v 18:24 | Shia Yamanake |  Project: Cestou ke snům,
Konečně jsem se vzpamatovala z toho nemožného pesimistického života. A víte proč? BETTER DAYS ARE FUCKING COMMING! Tohle je moje šance a já ji nehodlám zahodit. Můj život bude lepší.
"I'm comming home,
I'm comming home,
Tell the world I'm comming home.
Let the rain wash away
All the pain of yesterday."

Nabírám síly, jsem lepší člověk. Znovu jsem se narodila, začínám znovu, Doufám, že mi to dovolíte. Doufám, že budu lepším člověkem, protože chci odpuštění, chci, aby jsme zapomněli na všechno tohle hnusné. Chci, aby tenhle blog a můj život znovu nabral barvu. Protože lepší dny přícházejí. Je to moje šnace, kterou nechci propásnout. Je čas, i když trochu pozdě. Ale já neřeším, protože si jdu pro svůj sen.


Můj život byl vždycky takový smutný, můj brácha byl v depresích a bere prášky. Moji rodiče se rozvedli a moje máma mi nijak nepomáhá v plnění mých snů. Já jsem nikdy nebyla zrovna to slušné dítě a zrovna ty deprese, které jsem dostala, nijak nepomáhaly. Byla jsem postižena sebepoškozováním, mám nesčetně jizev, za které se stydím. Nedávno jsem udělal dalších 14 rudých čar. Mám žiletku pro horší časy. Moje máma m v tom znovu nijak moc nepomáhá. Byla jsem na psychině a tam jsem našla lidi, kteří mi otevřeli oči. A proto jsem se rozhodla, tak jsem jsem se rozhodla.

Vím, je trochu pozdě. Už je to více, jak půl roku od té doby, co jsem se dostala ven z psychiny ven a znovu jsem spadla do depresí. (Na deprese mám diagnózu.) A dokonce jsem párkrát zopakovala, za co jsem na psychině byla. Sebepoškozování. Byla jsem naprosto na dně, rodiče mi od toho nijak nepomáhali. Táta se přestal se mnou bavit nedávno, protože jsem ho urazila jedním článkem na mém starém blogu. Máma mi cpe do hlavy, že se dostanu maximálně na učňák. Ale já, i se spožděním, si chci vyplnit svůj sen. A proto tento projekt k tomu napomůže.


Jen tak mě napadl tento projekt, když jsem si prostě a jednoduše uvědomila, že je tu něco špatně. Ale já to prostě brala těžce, což byla chyba. Je na čase "to move on" a brát to "easy". A práv proto otáčím karty svého osudu a beru ho do svých rukou, protože ty chyby, co jsem udělala jsem prostě udělala. Prostě to, co se stalo, stalo se a nikdo to nezmění. Ale nikdo mi nevezme můj sen. Protože můj sen je to jedniné, co mi zbylo (pokud nepočítám hudbu a J&mie Jacson.)

Dávám si novou naději a to je pro mě velice těžké. Ale já si ji dávám, vyhazuji žiletky do koše a začínám nový život. Protože tohle je moje cesta, můj život a nikdo mi to nebude zakazovat. Nikdo mi nebude říkat, co mám dělat, protože já sním o tom, jak se dostanu na moje vysněné místo, navždy, a JÁ sním o tom, že jednou vydám knihu. Je čas, abych se změnila, aby tenhle pesimistický opar zmizel a všechno se vrátilo do starých kolejí a já byla zase šťastná holčička, která má své sny k vyplěnění.

Vyplnit sen, to stojí hodně úsilí a hodně času. Ale já jsem schopná to udělat, protože když něco dělám, tak to dělám pořádně a naplno. A proto je tohle moje cesta ke snům. Tohle je to, co chci a nikdo mi nebude říkat, co mám dělat. A já budu sobecká, tohle je můj život a já si s ním udělám co, chci.

Seru na pesimismus. Je na čase začít žít. Seru na miulost, žiju s přítomností. Lidi, já jsem zase zpátky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 J&amie Jackson J&amie Jackson | Web | 9. listopadu 2014 v 14:19 | Reagovat

Správně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama