Začínám na youtube.com

31. října 2014 v 16:25 | Shia Yamanake |  Blah Blah Blah
Tak jsem se do toho konečně pustila. Jsem tam a připravuji se na cestu jak blogera, tak i youtubera a možná i interpreta. Rozhodla jsem se točit videa na youtube.com a to nejen proto, že se chci zviditelnit už jako mladá, ale chci prostě lidem ukázat, že mám alespň trochu talent. Chci totiž zveřejnit své songy a covery.


Já jsem jedna z mála čechů, kteří by na youtube mluvili česky a ano, začala jsem mluvit anglicky. Možná sem tam nějaké videa zveřejním jako české, ale většinou chci opravdu mluvit o naprosto normálních věcech v angličtině. A hlavně chci zveřejnit své vlastní songy. I když vím, že nejsem v USA, tak chci pořád kontaktovat Bryana, BryanStars. Já vím, docela jsem předcenila svoje síly, ale chci se alespoň snažit.

Když se člověku řekne youtube, tak si představí naprosté hvězdy youtube jako je třeba PewDiePie nebo Smosh. Nebo jen prostě videa, které zveřejnily popoví interpreti atd. Já se chci však zviditelnit i z té jiné stránky, mezi lidi, jako jsou Johnnie Guilbert nebo DeeFizzy. Nikdy jsem si však nemyslela, že na tom budu až tak špatně. Teď se bojím jenom vyjít na ulici, protože kolem sebe mám lidi, kteří se mi jen smějí a jsem jejich terčem. Co když to uvidí? Co když si budou myslet, že jsem trapná?

Když jsem nad tím přemýšlela trochu déle, tak jsem zjistila, že mi to vlastně nemusí ani trochu vadit. Jim se to možná líbit nebude, ale já jsem ty videa zveřejnila z důvodu, že chci pomoct lidem, kteří jsou šikanovaní, mají deprese, mají různé poruchy s přijímáním potravy atd. Chci jenom pomoct a upozornit na sebe v tom pozotovním slova smyslu.

A víte, proč jsem se rozhodla udělat tohle? Protože já už jsem tak dost sobec (tak mě nazývá máma) a chci lidi přesvědčit, že i já dokážu myslet na druhé. Ale to není ten dovod. Je to hlavně proto, že jsem jeden z typů lidí, kteří si prošly psychiatrickou léčebnou a sama beru prášky. Protože jsem si prošla spousty problémy našich rodičů, pár soudy a taky šikanou. A proto chci, aby spoustu lidí netrpělo ještě víc než jsem trpěla a trpím já. Chci jenom pomoct lidem, kteří tu psychickou pomoc potřebují. Chci jim skládat písničky, která jim rozjasní den a chci, aby se dívali na moje videa, protože si budou připadat vyjimeční. Ano, přesně si přeji. Přesně tohle chci.

Včera jsem zveřejnila své první video, v angličtině... Nic moc jsem tam neřekla, jen jsem upozornila na svůj channel a řekla, co bude obsahovat. Pokusím se přidávat videa co nejčastěji, přísahám.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 J&amie Jackson J&amie Jackson | Web | 1. listopadu 2014 v 14:30 | Reagovat

já  ti nevím. asi jsme vážně propojený. zrovna včera jsem přemýšlela o svym vlastnim yt kanále, ale veděla jsem že mezi čechama by se to nechytlo, tak jsme chtěla v ájině, ale nejsem na tom zas tak dobře takže z toho nakonec sešlo.
každopádně ti držim palce.

2 1234567890 1234567890 | E-mail | 29. dubna 2016 v 22:17 | Reagovat

Prosím kouknete se na kanál lukas alex. Není můj ale kamarádův a já mu chci udělat radost

3 ASpepeknub ASpepeknub | E-mail | Web | 28. července 2018 v 3:05 | Reagovat

Poids est comment  robuste  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque  age votre  manque de sensibilite bat, il pompe le sang  par de  vos arteres a la  flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-feminin-avis-femme/

4 Aemboftutene Aemboftutene | E-mail | Web | 23. září 2018 v 17:30 | Reagovat

Compression  est comment  calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  determination  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque  age votre coeur  bat, il pompe le sang par  vos arteres a la  flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/vente-cialis-generique-belgique/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama