Už patnáct let žiji.

9. října 2014 v 18:30 | Shia Yamanake
Jelikož jsem tu asi tak skoro měsíc nenapsala jedinou větu, tak jsem se rozhodla nějakým způsobem zauvažovat nad svým životem. Ani ho*vno. Nepovedlo se mi to, ale i tak chci oznámit, že již 15 let žiji, oxiduju svými kecy, plýtvám sprostými slovy, zkrátka žiji si svůj život.

Po nějaké době, co se snažím vymyslet jedinou souvislou větu, se opět daří ve škole. Pravděpodobně bych měla říct pravdu. Ale co . Ale to mi je tak v celku jedno. Jediná věc, které chci dosáhnout je vydat dobrou knihu. A tím myslím jako fakt knihu plné úvah depresivního člověka, co se snaží být happy a nedaří se. Však co, už na tom tak trochu pracuji a během času, který nemám, možná zveřením nějakou tu ukázku. Třeba jedno slovo věty, která patří k deváté kapitoly, 83 stránce, polovině stránky.

Po mých náročných narozeninách s dvouma kamarádkama jsem se rozhodla trochu začít žít. A zvorala to po pěti minutách snažení se. Rozhodla jsem se být alespoň trochu happy, nezastavovat se nad hnusnými urážkami, nezastavovat se před zrcadlem I když i to jsem zvorala. Trochu se však bojím, že mi to dlouho nevydrží. Co už se mi pocedlo.

Můj život se na několik vteřin začal naplňovat funny věcmi, ale to během pěti minnutách opět zalezlo do koutů, které jsou více než vzdálené od mého života. I když jsem si myslela, že to bude trvat déle, stále to byl můj osobní rekord, a tak jsem na sebe trochu víc než pyšná. I když i to je velice silné slovo. Řekněme, že jsem na sebe byla hrdá.

Po několika dalších hodinách jsem však zjistila, že žiji 15 let a jeden den a to byl pro mne další rekord. Upřímně, nikdy jsem si nemyslela, že bych žila tak dlouho. Abych byla přesná, tak jsem párkrát chtěla spáchat sebevraždu, protože jsem byla psychicky naprosto v prd*li. Ale to je historie. 100 let za opicemi.

Abych dokončila dnešní dílo, které bych nejradši naprosto smazala, tak vám slíbím jednu věc. Konečně jsem si našla trochu času a mohla bych zveřejňovat články častěji! A sere mě můj design. Udělám si nějaký nový.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama