Matthew Lush aneb GayPride

19. října 2014 v 17:29 | Shia Yamanake |  Blah Blah Blah
Poslední dobou se jsem nemohla najít nic normálního (ne, že bych normální byla, to ne). Nemohla jsem najít nic, co by se mi líbilo. PewDiePie byl sice zábavný, ale pořád jsem nemohla najít něco, co by mi zvedlo náladu. Deefizzy ani Johnnie Guilbert mi nijak nedokázali pomoct svými videi, ani BrynStarzzz mi nepomohl svými videi (a to už je co říct). Byla jsem tak psychicky na dně, že ani ti lidi, které jsem milovala a miluju mě nijak neohromili svými videi. A tak jsem začala hledat na youtube.com náhodné videa.

To by jste neveřili k čemu jsem došla.

a

Snažila jsem se nějak koncentrovat na videa, které jsem si pouštěla od mých oblíbených youtuberů, ale vono nic. Snažilajsem si pouštět staré videoklipy, které nakonec skončili mým uslzeným pohledem, protože jsem si pouštěla písničky od Suicide Silence. Byly to písničky, které vznikly dřív než v roce 2012. Což znamenalo, že Mitch Lucker ještě žil. Když jsem si uvědomila, že už tady není, tak jsem se neuvěřitelně rozbrečela, protože byl mou inspirací. No, zpět k tématu.

Když jsem tak najednou narazila na video (jen tak jsem zadala do vyhledávání "GAY") kde byli dva opravdu nádherní kluci. To jsem ještě nevěděla, co se to děje. Bylo to prostě video, které prostě nevypadalo nějak závadně ani mě nenapadlo, že by to mělo co dočinění s homoyexualitou. Byla jsem naprosto v šoku, to se musím přiznat.

Když jsem se podívala na to video, tak jsem si myslela, že se rozbrečím štěstím. Konečně něco. A taky, že to bylo něco. Matt Lush a Nick Laws. Tito dva roztomilí kluci byli naprosto k sežrání a když jsem je uviděla si dát pusu, tak jsem se málem roztekla. (Neberte to zle, já jsem opravdu zažraná do homosexuality.) Bylo to naprosto úžasné! Dokonce jsem začala ječet (Nechtějte vědět máminu reakci XD). No a nakonec jsem se podívala i na jejich ostatní channely.


Matthew Lush, neboli GayGod, je pro homosexuály opravdu velkou inspirací, to se musím přiznat. Nejen, že jeho životní příběh, životní láska (DO IT FOR THE GAYBIES! *nedívejte se na mě tak*) a dokonce potom i jejich naprosto perfektní byt. Má kamarády, žije svůj šťastný život a podporuje naprosto všechny homosexuály. Samozřejmě většina lidí, co je sleduje jsou nadržené sigle dívky (nebo zadané zamilované holky), ale pořád je to naprosto perfektní.

Nick Laws, neboli Nicklaws, je mladý a pohledný chlapec, který neměl až tak strašné dětství (Matthew se dokonce řezal) a poznal lásku přes internet. Musím uznat, že se k sobě ti dva hodí, jsou naprosto k sežrání. Naproto perfektní a prostě nevím co k tomu mám ještě říct. Asi už nic.........

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama