Happy Bierthday Mitch Lucker

20. října 2014 v 18:01 | Shia Yamanake |  Music
Dnes by tato legenda měla narozeniny. Dnes by měl Mitch Lucker narozeniny, dnes by mu bylo překrásných 30 let a stále by byl neuvěřitelnou inspirací pro spoustu lidí. Kéž by tu byl stále s námi, kéž by jeho naprosto osobnost dávala rady do života. Ale to si můžeme říkat do nekonečna, ale on tu stejně nebude. Tato naprosto úžasná osoba tu nebude.

Jeho smrt zasáhla spoustu jejich fanoušků a i když Suicide Silence stále pokračuje bez něj, už to není to, co to bývalo. Není to Suicide Silence, která začínala nabírat slávu, není to už kapela, která měla naprosto úžasného a inspirativního zpěváka, který zachránil životy...

Mitch Lucker zemřel 1.11.2012 v Kalifornské nemocnici (v Huntington Beach) po velice veselé projížďce na jeho milované motorce. Měla to být něco jako Halloweenská projížďka, která skončila neuvěřitelně tragicky. Dokonce ani já jsem to nenesla moc dobře a to mě nezlomí jen tak něco.

Mitch Lucker znamenal pro lidi strašně moc, stále znamená a je nyní legendou. A co se říká o legendách? Legendy nikdy neumírají. A tím byl a je právě Mitch Lucker, který tento svět už opustil. Proto mu chci popřát krásné nerozeniny i kdyžvím, že se to nedozví. Máme to všichni strašně moc rádi a vždy pro nás bude legenda.

Musíme vzít na vědomí, že Mitch Lucker měl i rodinu, krásnou dceru a manželku. I když je pravda, že malá dcerka je sice potomek tohoto hrdiny, ale nikdo nenahradí tu osobu, kterou byl sám Mitch. R.I.P. Mitch Lucker. Vždy v našich srdcích, vzpomínáme na tebe....

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 J&amie Jackson J&amie Jackson | Web | 22. října 2014 v 19:12 | Reagovat

You will never be forgotten.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama