ABOUT MY BLOG

13. října 2014 v 21:26 | Shia Yamanake


Jméno blogu: Cestou ke snům

Autor: Shia Yamanake

Oblíbená hudba: Já jsem spíše na tvrdší hudbu, to se musím přiznat. Nejraději mám však Bring Me The Horizon a Black Veil Brides.

O čem je blog: Začla jsem z důvodu, abych si zlepšila psaní článků. Ale potom jsem se vzbudila z noční můry a začala si plnit svůj sen, který jen tak nehodlám zahodit. Moje cesta k němu, k nim.

O blogerce: Začala jsem dobře a nakonec jsem skončila opět jako velice deprsivní svině. Ale jak potom jsem z noční můry vzbudila a začala jsem se dozvídat, že tohle je trochu porzdní nový začátek. Já chci hlavně vyplnit svůj sen. Odstěhovat se do LA a vydat knihu. Tohle jsou moje přání, ve kterých mi lidi brání. Ale já se nenechám odradit. Já jsem já a svůj sen si vyplním. Jo a jsem velice sobecká v ohledu ke svému životu. Chci, abych měla život, tak jak si představuji já, alespoň pár dní. Alespoň na nějakou chvíli.

Minulost: Když jsem začínala s blogy, tak jsem si myslela, že jsem něco speciálního a lidi začnou číst moje články. První blog, který jsem kdy založila byl o mne a mém normálním životě. Vypovídala jsem si tam dušičku a ani jsem si neuvědomovala, co se tam má a nemá psát. Vždyť jsem ani nevěděla, jak se tam dávají videa, dlouhou dobu ani obrázky a nebyla jsem schpná si ani udělat pořádný layout. A tak to dopadlo tak, že jsem si nakonec založila blog o emo stylu a dávala jsem tam obrázky lidí, které jsem ani neznala.

Po nějaké době jsem začala experimentovat se vzhledy a dokonce jsem se dopracovala toho, že jsem do záhlaví hodila obrázek a zvolila, co jsem chtěla v menu. Emo styl se mě držel dlouho a dokonce jsem ho spojovala se sebepoškozováním. Ale berte to s ohledem, bylo mi 10.

Když jsem se konečně dopracovala k blogům, které byly o celebritách, tak jsem si založila jeden ohledně One Direction. Jojo, to byly popový léta. No a nakonec jsem si zaloila blogy o svých oblíbených kapelách. Dokonce jsem nedávno našla jeden ze svých starých blogů (http://time-bomb.blog.cz) a zjistila jsem, že jsem na tom nebyla tak zle. Možná.

No a když jsem se nakonec dostala k několika dalším blogům, kterým jsem se nakonec více věnovala, tak se mi potom nelíbily a šla jsem si založit nový. No, teď jsem tady, mám 15 a málokdy i rozum. No a potom jsem skončila tady a myslela jsem, že se to nějak změní. A nakonec jsem přišla na to, že jsem žila jenom v noční můře, kterou jsem odpbourala a jdu si ke svým snům. Jo, asi tak :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama