Říjen 2014

Začínám na youtube.com

31. října 2014 v 16:25 | Shia Yamanake |  Blah Blah Blah
Tak jsem se do toho konečně pustila. Jsem tam a připravuji se na cestu jak blogera, tak i youtubera a možná i interpreta. Rozhodla jsem se točit videa na youtube.com a to nejen proto, že se chci zviditelnit už jako mladá, ale chci prostě lidem ukázat, že mám alespň trochu talent. Chci totiž zveřejnit své songy a covery.

První let směr Paříž

24. října 2014 v 20:59 | Shia Yamanake |  Daily Life

Křídla snílka

23. října 2014 v 17:22 | Shia Yamanake |  Básně
Rozzáří se ti úsměv na tváři
I když víš, že to tak bolí
Já myslela, že má křídla tvá láska zazáří
Ale ty jsi naši lásku ubil dřevěnou holí

Monstra.

21. října 2014 v 17:34 | Shia Yamanake |  Blah Blah Blah
Někdy si říkám, jestli ty monstra opravdu existují nebo jsou to jenom lidi. Někdy si říkám, jestli jsou to vůbec lidi nebo jsem to já, kdo je to monstrum. Někdy si říkám, jestli jsem to já nebo to monstrum žije v mojí hlavě.

Chci žít, ale nejde mi to. to mostrum je tady a vždycky bude. Pomoc. Nechci tu být.

Porucha přijímání potravy aneb Chci být perfektní

21. října 2014 v 15:39 | Shia Yamanake |  Daily Life

Daily Life, Porucha přímání potravy

Poslední dobou je to čím dál horší a trochu se dokonce bojím, že to dotáhnu až moc daleko. Přestvám jíst, snažím se jídlu vyhýbat co nejvce. Cvičím každý den a to namyslím jenom společenské hry, ale myslím i dřepy, sedlehy a všechno, co můžu dělat doma. Někdy si zajdu i zaběhat. Dokonce si začínm sepisovat jidélníček. (Možná ho někdy napíšu i na tuto stránku.)

No, když se řekne Porucha příjímání potravy, tak si většina z vás představí anorexii, že? Pravdou je, že zde můžou patřit i jiné nemoci. Jako třeba obezita nebo bilimie. A to nejhorší? Spojení bulimie a anorexie. (Tím myslím, že za celý den se nic nebude prostě jíst a někdy se prostě neovládnete a něco sníte, což hned vyzvracíte.) Je to psychická nemoc a já se bojím, že se to samé stane i se mnou. A proč asi. Jsem tlustá!

Někdo mi říká, že nejsem, že jsem naprosto fajná dívka a mám překrásný obličej, že nejsem vůbec tlustá. Ale stačí jeden pohled do zrcadla a vidím naprosto něco jiného. Vidím tam odpornou tlustou dívku, která se mi naprosto hnusí.

Nemám mezeru mezi stehy, mám špekaté břicho, mám hnusné obočí, můj obličej je odporný. Všechno se mi honí hlavou tak strašně dlouho, chce se mi brečet.

Happy Bierthday Mitch Lucker

20. října 2014 v 18:01 | Shia Yamanake |  Music
Dnes by tato legenda měla narozeniny. Dnes by měl Mitch Lucker narozeniny, dnes by mu bylo překrásných 30 let a stále by byl neuvěřitelnou inspirací pro spoustu lidí. Kéž by tu byl stále s námi, kéž by jeho naprosto osobnost dávala rady do života. Ale to si můžeme říkat do nekonečna, ale on tu stejně nebude. Tato naprosto úžasná osoba tu nebude.

Jeho smrt zasáhla spoustu jejich fanoušků a i když Suicide Silence stále pokračuje bez něj, už to není to, co to bývalo. Není to Suicide Silence, která začínala nabírat slávu, není to už kapela, která měla naprosto úžasného a inspirativního zpěváka, který zachránil životy...

Mitch Lucker zemřel 1.11.2012 v Kalifornské nemocnici (v Huntington Beach) po velice veselé projížďce na jeho milované motorce. Měla to být něco jako Halloweenská projížďka, která skončila neuvěřitelně tragicky. Dokonce ani já jsem to nenesla moc dobře a to mě nezlomí jen tak něco.

Mitch Lucker znamenal pro lidi strašně moc, stále znamená a je nyní legendou. A co se říká o legendách? Legendy nikdy neumírají. A tím byl a je právě Mitch Lucker, který tento svět už opustil. Proto mu chci popřát krásné nerozeniny i kdyžvím, že se to nedozví. Máme to všichni strašně moc rádi a vždy pro nás bude legenda.

Musíme vzít na vědomí, že Mitch Lucker měl i rodinu, krásnou dceru a manželku. I když je pravda, že malá dcerka je sice potomek tohoto hrdiny, ale nikdo nenahradí tu osobu, kterou byl sám Mitch. R.I.P. Mitch Lucker. Vždy v našich srdcích, vzpomínáme na tebe....


Matthew Lush aneb GayPride

19. října 2014 v 17:29 | Shia Yamanake |  Blah Blah Blah
Poslední dobou se jsem nemohla najít nic normálního (ne, že bych normální byla, to ne). Nemohla jsem najít nic, co by se mi líbilo. PewDiePie byl sice zábavný, ale pořád jsem nemohla najít něco, co by mi zvedlo náladu. Deefizzy ani Johnnie Guilbert mi nijak nedokázali pomoct svými videi, ani BrynStarzzz mi nepomohl svými videi (a to už je co říct). Byla jsem tak psychicky na dně, že ani ti lidi, které jsem milovala a miluju mě nijak neohromili svými videi. A tak jsem začala hledat na youtube.com náhodné videa.

To by jste neveřili k čemu jsem došla.

Den, kdy jsem propadla fanatismu.

18. října 2014 v 17:48 | Shia Yamanake |  Music
Já bych si mohla vybírat ze stovky dnů, které bych chtěla více než změnit, ale samozřejmě to nejde. Tak jsem si na sobotní povídání, které se spíše řadí k hudbě, vybrala den, kdy jsem propadla fanatismu.

Posmrtný život

18. října 2014 v 13:07 | Shia Yamanake |  Blah Blah Blah
Existuje vůbec posmrtný život? Tahle otázka tíží mou hlavu nějaký ten pátek a není schopná přestat rušit můj život. I když bych si jakkoliv přála, aby ta otázka zmizela, stále mě tíží. A to jen z jednoho důvodu, který bych radši nechtěla vědět, ale vím. Potřebuji odpověď. Každý věří v něco jíného, každý mi řekne něco naprosto jiného. Někdo věří, že ne. Někdo věří, že ano. Někdo však tomu věří jen napůl a někdo se tomu oddává a snaží se tam dostat meditací. Však existuje posmrtný život?

Pavilions - Kapela, kterou stojí za to slyšet.

16. října 2014 v 19:22 | Shia Yamanake |  Music

PAVILIONS

Post Hardcore/ Alternativní Rock
United Kingdom/ Velká Británie