Přestěhovala jsem se.

11. září 2014 v 18:13 | Shia Yamanake. |  Blah Blah Blah
Jak jste si mohli povšimnout, tak na doméně Blog.cz začala oxisdovat nově založená stránka, tedy ta má. Je to z toho důvodu, že mě nebavilo pořád jenom studovat, co jsem v miulosti napsala a proč jsem napsala. Chtěla jsem něco nového, něco originálního a něco, co vyrazí dech. A právě proto jsem přišla na to, že bych měla začít znovu a to tedy naprosto (ne)nápadným blogem, který je převážně ve světlých barvách a naprosto vystihuje mou změnu.

Kdbychom se podívali na můj starý blog (http://red-rose-lady.blog.cz), tak zjistíme, že tam převládá depresivní barva, černá. A kdybychom se dále zaměřili na články, tak zjistíme, že moje hlava, a celkově tak nějak já) nejsem vůbec v pořádku. Převládají naprosto depresivní články, sem tam něco o hudbě. Ale jinak naprosto nic. Možná sem tam nějaká ta povídka, ale ještě jsem si nevšimla, že by to bylo něco speciálního a bez řezání, problémů, depresivní nálady či sebevraždy. A právě proto se chci změnit.

Od toho tu stojí můj nový projekt: Ms. Happy. Budu se snažit vylít své srdce do článků, budu se to snažit vysvětlit. Moje představa o tomto projektu byla, že bych tu vždy nechala kousek svého srdce, našla bych jeden ztracený kousek sebe. A snažila bych se to nahradit něčím veselým. Samozřejmě, nepochybuju o tom, že mě to nebude stát žádné síly, je to neuvěřitelně těžké. Ale s vaší pomocí to určitě zvládnu.

Jinak děkuji všem za pozornost a doufám, že se nikdo nezlobí, že jsem se přestěhovala na tuto doménu.

PS: Přezdívka je odvozená ze jmen anime postav.
PPS: Ano, mám ráda anime.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Netri Netri | Web | 24. září 2014 v 20:34 | Reagovat

Držím palce, ať ti ta snaha hledání šťstných chvil vyjde :) Je to obtížné, to nepochybně, věřím ale, že to přinese obrovské výsledky a změnu :) Je třeba být pozitivní, aby se nám v životě staly pozitivní věci.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama