Black Veil Brides IV.

12. září 2014 v 15:41 | Shia Yamanake |  Music


Black Veil Brides někdy na začátku léta prozradili, že vydají novou desku, která by měla vyjít někdy na konci října tohoto roku. Toto album je, znovu, naprosto jiné než ostatní alba, které kdy vydali. Kdybychom srovnali jejich minulé dílo, tak zjistíme, že se opěk o jeden stupeň zlepšili. Nejen, že tentokrát zdůrazňují svůj talent, ale i změnili text. Samozřejmě je pravda, že žádné album nemá stejné písně, ale spousta kapel zpívá pořád o jednom a tom samém tématu. Tedy až na Black Veil Brides.

Když se zaměříme na jejich první album, tak se teprve rozjížděl jejich talent a Andy byl hodn zabraný do psaní jejich písní. Znělo to spíš jako klasiký rock a texty pojímaly spíše slova, kterých se měl držet šikanovaný člověk. We Stitch These Wounds; už jenom ten název o tom svědčí. Ale jak šel čas, tak se Andyho fantazie rozvíjela a po albu Set The World On Fire nastala éra F.E.A.R. a The Legion Of The Black. A tím mám na mysli album Wretched & Divine: The Story Of Wild Ones.
Kapela už zveřejnila na sociální síťi YouTube.com dvě písně. Heart On Fire a Faitless. Už jenom z poslechu těchto dvou písní můžeme usoudit, že se snaží poukázat na Andyho hluboký hlas a na svůj talent. A narozdíl od ostatní alb je toto velice dynamické a velice příjemné pro uši. Není až tak tvrdé, než se na první pohled zdálo, díky tomu obalu.

PS: Každopádně doufám, že to album někde seženu :D A tohle je moje reportáž, díky :D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 25. září 2014 v 21:48 | Reagovat

Já už se na to album fakt těším!
Mně se zase zdá, že Andy píše pořád podobné texty xD.
Nevím jestli to dělá úmyslně nebo na něm zanechala vliv katolická škola, do které chodili, ale skoro v každé písničce jsou nějaké náboženské prvky nebo Biblické odkazy. Kdysi jsem si toho ani nevšimla dokud jsem to nezačla číst xD.
Nicméně se už fakt těším!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama