Září 2014

Učím se žít.

24. září 2014 v 16:37 | Shia Yamanake
Všechno svým způsobem začalo, když jsem začala žít s tátou. Nikdy mi neřákal, jestli mi to sluší či ne. Nikdy mi neříkal, jestli jsem pěkná nebo ne. A to je ten problém. Nikdy mi nikdo nic neříkal. A nakonec to skončilo tak, že jsem škaredá nebo dokonce ošklivá. Byla to opravdu velká rána. Nikdo mě tak nějak ani neměl moc v lásce, neměla jsem moc kamarádů atd. A to bylo všechno jenom proto, že jsem byla hodně zamlklá a navíc jsem prostě a jednoduše jsem na každého jenom nevrle zakřičela, když se se mnou snažil navázat kontakt.

Tehdy mi nebylo nijak nejlépe, mamka ani já jsme na tom nebyly dobře. Vždycky, když jsem dojela domů, tak jsme se s mamkou akorát po telefonu pohádaly a vždycky to skončilo tak, že za všechno můžu já. Bylo to opravdu nepříjemné a to nejen proto, že jsem naprosto k ničemu, ale proto, že jsem skončila u táty a rozhodla jsem se jak jsem se rozhodla. Mamka mi to vyčitala každý den, mnohdy až jsem z toho nespala. Byla jsem naprosto na dně. Po nějaké době jsem se dokonce začala řezat.


Wanna Be Affs?

12. září 2014 v 15:50 | Shia Yamanake
Takže tedy, začněme těmi nejlehčími body, co po vás chci.
  • webová stránka, URL
  • Přezdívka
  • Proč mě chcete mezi affs?
Potom ale pro vás mám ty těžší, pro některé to jsou to podmíky. Není to sice úplně ono, ale budiž. Je to jenom pár věcí, co by jste mohli splňovat, co by měl váš blog obsahovat.
  • Váš text musí být autorský (u obrázků a videí je mi to jedno
  • Váš blog NENÍ o celebritách
  • Nejste homofóbové
  • Nevadí ti tvrdší hudba (jako mě nevadí pop)
  • Tvůj blog nekopíruje jiné blogy (být originání)
To je ono. Zatím všechno, možná v budoucnu bude edit :D

Black Veil Brides IV.

12. září 2014 v 15:41 | Shia Yamanake |  Music

Blaq Magik part 1

11. září 2014 v 21:38 | Shia Yamanake |  Blah Blah Blah
Z tohoto článku, pravděpodobně, budete mít naprosté nic, protože je naprosto na nic. Ale jak to vlastně všechno, celý ten nápad, vznikl? Poslouchala jsem písničku od Blood On The Dance Floor, Blaw Magik. Ale což, napadlo mě to, tak to nějak zpracuji a vytvořím z toho článek. Pokud se mi to povede.

------------------

Bylo ráno a já jsem se necítila zrovna nejlépe. Nebylo to nic zvláštního, však nic nepodstatného. Jen jsem měla takové divně tušení, že asi budu enmocná nebo že každou chvíli omdlím. A navíc jsem se cítila, jakobych byla něčím jiná, ale to už je druhá věc.

Znáte takové ty chvíle, kdy se cítíte, jakoby jste nikam nepatřili? Jakoby jste byli něco naprosto odlišného, ale zárověň jste věděli, že jste naprosto stejní? Byl to naprosto příšerný pocit, ale nakonec jsem to nějak překousla. Ale nakonec jsem k tomu doktorovi šla, protože ty pocity omdlení přibývali každou hodinou a nakonec jsem měla pocit, že omdlím každou chvíli když jsem zrovna mluvila se svou nejlepší kamarádkou. Ta mě vzala k tomu dotorovi. Však když jsem tam došla, tak se mi stalo něco naprosto nevídaného.

Přestěhovala jsem se.

11. září 2014 v 18:13 | Shia Yamanake. |  Blah Blah Blah
Jak jste si mohli povšimnout, tak na doméně Blog.cz začala oxisdovat nově založená stránka, tedy ta má. Je to z toho důvodu, že mě nebavilo pořád jenom studovat, co jsem v miulosti napsala a proč jsem napsala. Chtěla jsem něco nového, něco originálního a něco, co vyrazí dech. A právě proto jsem přišla na to, že bych měla začít znovu a to tedy naprosto (ne)nápadným blogem, který je převážně ve světlých barvách a naprosto vystihuje mou změnu.

Kdbychom se podívali na můj starý blog (http://red-rose-lady.blog.cz), tak zjistíme, že tam převládá depresivní barva, černá. A kdybychom se dále zaměřili na články, tak zjistíme, že moje hlava, a celkově tak nějak já) nejsem vůbec v pořádku. Převládají naprosto depresivní články, sem tam něco o hudbě. Ale jinak naprosto nic. Možná sem tam nějaká ta povídka, ale ještě jsem si nevšimla, že by to bylo něco speciálního a bez řezání, problémů, depresivní nálady či sebevraždy. A právě proto se chci změnit.

Od toho tu stojí můj nový projekt: Ms. Happy. Budu se snažit vylít své srdce do článků, budu se to snažit vysvětlit. Moje představa o tomto projektu byla, že bych tu vždy nechala kousek svého srdce, našla bych jeden ztracený kousek sebe. A snažila bych se to nahradit něčím veselým. Samozřejmě, nepochybuju o tom, že mě to nebude stát žádné síly, je to neuvěřitelně těžké. Ale s vaší pomocí to určitě zvládnu.

Jinak děkuji všem za pozornost a doufám, že se nikdo nezlobí, že jsem se přestěhovala na tuto doménu.

PS: Přezdívka je odvozená ze jmen anime postav.
PPS: Ano, mám ráda anime.